Úvod a novinky
Lanový park
Dětský park
Pro veřejnost
Pro firmy
Pro školy
Bezpečnost a trenéři
Noční lezení
Lokalita
Galerie
Objednávky
Ceny
Partneři
Kontakty a otevírací doba
Napište nám1,5 kilometru dlouhý lanový park, s více jak osmdesáti překážkami, se skládá ze šesti  tras.


První trasa ,,dětská trasa“(DT) je speciálně vyvinutá pro naše nejmenší, pouze půl metru nad zemí a je vytvořena z patnácti překážek posloupně navazujících na sebe dle obtížnosti. Trasa je též vhodná pro handicapované  děti a seniory. (od 2 let)

Druhá trasa horní trasa“(HT) prověří Vaši zdatnost a odvahu. Na jejím základě se poté rozhodnete, jakou trasu a jaké obtížnosti si zvolíte. (Od 135 cm) NOVĚ JIŠTĚNÍ POMOCÍ SEFAROLLU

Třetí trasa Panoramatická(PT), je trasa střední obtížnosti.Je nejdelší, s nejvíce překážkami.Je postavena do kruhu po hranici lanového parku a díky tomu je zní nádherný rozhled do krajiny.Jako vyvrcholením trasy, je přejezd přes  přírodní jezírko.Tato trasa Vás též zavede do míst, kam byste se pěšky, vzhledem ke skalnatému terénu, jen velmi obtížně dostávali  a tím se Vám naskytne pohled na téměř panenskou přírodu. (od 150 cm)

Čtvrtá  trasa technická(TT), je trasou nejobtížnější. Projdete si zde jedny z nejobtížnějších překážek, s množstvím dlouhých přejezdů. Tato trasa Vás maximálně prověří ve Vaší zdatnosti a odvaze. (od 150 cm)

Pátá trasa Flying Fox(FFT), je trasa utvořená pouze ze sjezdů různých rychlostí a vzdáleností.  (od 130 cm)

Šestá trasa Adrenalinová věž“ (AV), maximálně Vás prověří ve Vaší odvaze na zcela ojedinělé obří odstřelovací houpačce (OH) jediné svého druhu v České republice. Dále si můžete vyzkoušet fyzičku na horolezecké stěně (HS). Pro skupiny je připraven Jakubův žebřík (JZ).


Trasy můžete různě kombinovat dle Vaší zdatnosti. Je možné si projít pouze jednu trasu nebo všechny. Více v sekci „ceny“.

 
 
a


!!! DÁREK K SVÁTKU !!!
Sleva 20 %


Každý účastník, který
prokáže dokladem, že
má ten den svátek, dostává
slevu 20% z ceny

Dnes má svátek


DÁRKOVÁ POUKÁZKA

Udělejte radost svým blízkým
dárkovou poukázkou, kterou
si můžete objednat
na info@adrenalin-libin.cz

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Počasí    PočasíVšechna práva vyhrazena
Akademie adrenalinových zážitků
Designed by Rostas Design 2009

 
rychlý přechod : www.lanovy-park.com | www.adrenalin-slapy.cz | www.stezkavkorunach.cz | pro instruktory | administrace